Kısa dalga

Radyoda Sohbet: Bloglar ve Sosyal Medya

Radyo_1Bu cumartesi 21.05’te TRT-Radyo-1’de yayımlanacak olan Gençliğe Dair programında sosyal medya ve bloglar konusunda konuşacağım. (Ankara frekansı 93.3 / online dinlemek için buraya)

Güncelleme: 22.2.2015 / 02.00

Radyo programı aracılığıyla bir kez daha fark ettim ki, Sinerjik.org gibi derli toplu bir dijital hafıza; zaman zaman insanın işini çok çok kolay bir hale getirebiliyor. Staja başlama arifesinden bu yana uzak kaldığım sosyal medyayla alâkâlı konuştuklarımı, zamanında bir şekilde çoğunlukla buraya ve diğer hesaplarıma düştüğüm bazı notlara borçluyum. İyi ki varsın be Sinerjik.Org!

Bu program vesileyle bloglar ve sosyal medya konusunda taze bir nefes alma imkânım oldu. Dokuz altı yollarında akan zamana bir iz bırakmak için yazmak, fotoğraflamak, yayımlamak gerekiyor.

Program Kaydı

Yazar hakkında

Furkan Güven Taştan

Erzurum'da doğdu. Ankara Lisesi ve ardından Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde araştırma görevlisi. Daha ayrıntılısı için tıklayınız.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Önceki yazıyı okuyun:
Çok iyi fikir: Dik yokuşlar için bisiklet asansörü

Kent içi ulaşım politikalarını bisiklet üzerine kuran Norveç'te uygulamaya başlanan bir projeden bahsedeceğim: dik yokuşlar için bisiklet asansörü. Bisiklet kullanımının...

Kapat