Kategoriler
İnternet & Bilgisayar

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekmektedir!

Arama motorlarından bir program arıyorsunuzdur. Hah tam programı buldum dersiniz ki bu yazıyı görürüsünüz.. İşte bu yazı o anda insanın sinirlerini bozan en iğrenç yazı niceliğini alır gözünüzde.. Forum yöneticileri bu yöntemi yıllardır kullanıyorlar.. İlla da üye oldurtturmak için..

Halbuki ben oraya sadece programı indirmek için girmişim. Ne alaka üyelikle. ha birde e-mail adresine gelen maile bakmak da ayrı bir meşekkat. İnsanın huzurunu bozuyor böyle forumlar.. Forum kuracaksan adam gibi birşey yap!

İşte tam bu noktada işe bloglarımız giriyor. Bloglar ne güzel di mi? Hemen giriyorsunuz programı indirip çıkıyorsunuz.. Budur kardeşim bu :D

Furkan Güven Taştan

Erzurum'da doğdu. Ankara Lisesi ve ardından Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde araştırma görevlisi. Daha ayrıntılısı için tıklayınız.

“Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekmektedir!” için 6 yanıt

aynen katiliyorum uyuz ediyorlar ama care var hic sorun degil programimizin adi mayoko bu program rapidden dosya arar ve linkini eline veril sizden uyelikmi istiyor yapacagimiz sey cok basit konunun basligini mayoko ya yaziyoruz ve ayni siteyi buluyor rapid linkinide :) tr deki sitelerin yuzde 99 rapidshare.com sitesine dosya yuklemektedir.. kolay gelsin ispanyadan selamlar.. yasasin bloglar

Fakat şöyle bir şey var ki, bahsettiğiniz program indirme konusunda işe yarıyor; ancak şifreli dosyalar isim tadını kaçırıyor yine.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir