İnternet & Bilgisayar

Bu Ara Fazla Oldu!

Ekim’in ortalarıydı sanırım. Çok ciddi sunucu problemleri yaşadı sponsorum. 20 gün boyunca problemlerin devam etmesi neticesinde yeni bir sponsor aramaya koyuldum. Daha sonra renkliteneke sayesinde bilgedata ile anlaştım. Eski sponsoruma da çok teşekkür ediyorum..

Evet; arkadaşlar 20 gündür hiçbir şey paylaşamadım. Karşılaştığım şeyleri yer imlerime ekledim; bloglarım filan diye ama güncelliğini kaybetmiş şeyler olduğu için onlardan vazgeçtim. Taptaze şeylerle karşınızda olacağım.

Bu 20 günlük kapalı kalma sırasında birçok insan, sinerjik’e ne oldu? ne zaman açılıyor sinerjik? vari sorular sordular. Bu beni çok mutlu etti; internet sitemin bir an önce açılmasının istenmesi.. Özellikle Mithat’la baya bir konuştuk bu konu üzerine 🙂

Gördüğünüz üzere en son yedeğim içerisinde Eylül 2008 ayının bile tam yedeği yok; olsun ama buda iyi değil mi? İnşallah sene sonuna kadar problemsiz şekilde bloglarım bu hostingde.. Bu arada birde imaj yedekleri filan tamamen gitti, ne olacak hiç bilmiyorum..

Tema üzerinde değişiklikler yaptım; bununla ilgili yorumlarınızı bekliyorum.

Sevgiler, saygılar..

Yazar hakkında

Furkan Güven Taştan

Erzurum'da doğdu. Ankara Lisesi ve ardından Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde araştırma görevlisi. Daha ayrıntılısı için tıklayınız.

7 Yorum

Yorum göndermek için buraya tıklayın

 • İşte bu arayı çok bekledik Furkan 🙂 Sinerjik Günlük’ün tekrar aramıza dönmesi harika oldu. Ayrıca tasarımdaki ufak değişikliklerde güzel olmuş 😉

 • Hele şükür açıldı site (: 20 günlük bir kapalı kalmanın ardından blogdan ümidini kesenk-ler olmuş olabilir. Kafana takma. Blogun eski tadına kısa sürede kavuşacaktır eminim. Temanda gerçekten harika olmuş. Bu şekildeki sade temalar çok hoşuma gidiyor. Müjdat’ın bloguda bu şekilde. Haedar’daki “ekolojik sinerjik” güzel olmuş (: Kaliteli paylaşımlarınında devamını bekliyorum. İnşallah bir daha bu şekilde kötü bir sorun yaşamazsın.

 • @Ahmet ümidini kesmeyenler saolsun 😀 Sponsor konusunda desteğim için teşekkür ederim. Bilgedata ile sayende tanıştım..

 • Furkancım sinerjik in açılmasına gerçekten çok sevindim. Yazılarını yeniden takip edebilmek mutluluk verici 🙂
  ayrıca yeni tema eski sinerjiğe göre çok daha iyi oturmuş konsepte ve göz yormuyor.
  ama dosyaları yedek almadan sunucunun problem çıkarması sanırım bulaşıcı.
  Şuan sana bahsettiğim kartal otomotiv de aynı sorunu yaşıyorum ve bütün dosyalarım silinmiş durumda. tabi yedeğim de yok siteyi tekrar kodlamak zorunda kalabilirim.
  Eğer sinerjiği takip ediyor ve furkanı tanıyorsanız yedeklerinizi sıklıkla alın diye bir tavsiyede bulunuyor ve kaçıyorum 🙂
  Sinerjiğin tek kötü sinerjisi budur belkide 🙂

 • @mithat bayındır teşekkürler, peşimden az koşmadın “sinerjik, sinerjik” diye 😀 Temayı bende çok sevdim ya, gerçekten iyi oldu.

  Yedekleme ile başımız dertte!

 • Merhaba Furkan,
  Arkadaşlara tema konusunda katılıyorum, bu hali daha sade ve kullanışlı olmuş.
  Yeni yeni güzel içeriklerle bekliyoruz yazılarını.

  not: Related posts pluginini türkçeleştirsen fena olmaz 🙂