İnternet & Bilgisayar

Sinerjik Günlük'te Değişiklikler

15 tatil yaklaşıyor, sınav stresi yokken Sinerjik Günlükte birkaç değişiklik yapayım diye düşündüm. Kullandığım Glossy Blue teması bir zamanlar çok hoşuma giderken, şimdilerde hiç beğenmediğim bir tema haline geldi. Bu yüzden dolayı temayı değiştireceğim. Ancak her zamanki gibi henüz hangi temaya geçeceğime karar veremedim. Bu yüzden dolayı Sinerjik Günlük okuyucularından bu konuda öneri bekliyorum.

Ayrıca şu an wordpress’in özel alanlarını da kullanıyorum. Blog gönderilerin her birinin bir imajı, belli standartlar içinde sunuluyor. Tabi bunu ilk baştan beri yapmadığımdan dolayı eski yazılarda böyle bir özellik yok maalesef. Yeni yazılarda ikiye bölünmüş durumda.

İlk önce 468×100 boyutunda imajlar kullandım. Birkaç gün sonra ise bu imajın boyutu 234×100 oldu. Blogdaki yazıların tamamını belirli bir standartla sunmayı planlıyorum. Bu konuda RSS okuyucularım içinse o özel alanların RSS’ye aktarımını functions.php dosya yolu ile nasıl ekleneceğini bir türlü bulamadım. Bilenler varsa bir zahmet anlatsalar 🙂

Google ile aramız iyiye doğru giderken tekrar kötüden başlayacağım görünüyor.

Benim göremediğim, dolayısıyla bu yazıda olmayan bölümleri buradan yorumla aktarırsanız sevinirim..

Yazar hakkında

Furkan Güven Taştan

Erzurum'da doğdu. Ankara Lisesi ve ardından Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde araştırma görevlisi. Daha ayrıntılısı için tıklayınız.

2 Yorum

Yorum göndermek için buraya tıklayın

  • Nette öylesine sörf yaparken rastladım sitenize…Gazzeli bir kadınla yaptınız telefon görüşmesi ilgimi çekti.. Okudum ve mest oldum..Editörün profiline bakma ihtiyacı duydum.. Aman Allahım 1992 doğumlu bir delikanlıdan bu kadar sade, bu kadar akıcı bir dil… Tek kelime:harikasınız…