Kategoriler
Genel İnternet & Bilgisayar

WordPress Sineglossy Teması

Kısa bir süre önce yeni temamıza geçiş yapmıştık, eski temayı da paylaşalım dedik. Eski temanın ismine de Sinerjik ve Glossy Blue‘nin karışımı olan Sineglossy koyup paylaşıyorum. Bu temayı şu 3-4 içerisinde birçok kişi istemişti; ancak vermemiştim, o arkadaşlar inşallah ulaşabilirler ve mutlu olurlar. :)

Sineglossy temasının problemsiz çalışması için indireceğiniz dosya içerisindeki eklentileri (3 tane) de yükleyip aktifleştirmeniz gerekmektedir. Kullanılan eklentiler:

Temayı indirdikten sonra Beni Oku adlı text dosyasını okumayı unutmayınız. Temaya bakmak isteyenler için bir ekran görüntüsü (tıklayıp büyütülebilir):

sinerjik-gunluk

Temayla ilgili önemli notlar:

  • Bu temada WordPress’in özel alanlar nimetinden yararlanılmıştır. uygun resimlerin URL’lerini özel alanlardan yazi-imaj anahtarıyla ekleyebilir, yazi-imaj-align anahtarıyla konumunu belirtebilirsiniz. Kullanmadığınız takdirde hata vermez. Ayrıca anahtarları da index.php ve single.php‘den değiştirebilirsiniz.
  • Sidebar’ında, yani yan menüsündeki hiçbir statik öge kalmamıştır,
    dinamik bileşen yapısına uygundur, ilk bakışta yan menüde bir şey
    göremeyince heyecanlanmayınız. :)
  • Bir de son olarak en alttaki Tema: Sineglossy kısmını silmeyip, bana ziyaretçi bağışlarsanız çok sevinirim.

Güle güle kullanın.. :) Her ihtimale karşı birden fazla indirme linki yayınlıyorum:

Furkan Güven Taştan

Erzurum'da doğdu. Ankara Lisesi ve ardından Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde araştırma görevlisi. Daha ayrıntılısı için tıklayınız.

“WordPress Sineglossy Teması” için 18 yanıt

Biraz renklerle oynadıktan sonra çok güzel şekil alır :) . Yanlış anlaşılma olmasın renkler çok uyumlu ancak takdir edersiniz ki renklerde biraz zevk meselesi :) . Tema için teşekküler, emeğinize sağlık ;) .

tema gerçekten mükemmel ancak bir sorun var sanırım. sidebar veya footer e örneğin google analytics alexa kodu online ziyaretci kodu gibi javascript veya html ekleyemiyorum lütfen bunun için yardımcı olumusunuz

Yalnız ben bu ”Rastgele Yazı” Eklentisini kaldırmak istiyorum,çünkü WordPress de açtığım Sayfaları da dahil ediyor kendisini,nasıl yaparım bunu?Eklentiyi sildiğimde ve etkinsizleştirdiğimde tema yine bozuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir