İnternet & Bilgisayar

Sinerjik Günlük İçin Uzun Bir Ara…

Sinerjik Günlük’ü uzun süreden beri takip edenler ÖSS -yeni adıyla LYSçağındaki bir öğrenci olduğumu bilirler. Bu sınavdaki hedefim üniversitelerin Ankara ve İstanbul’da olması dolayısıyla evdeki internet bağlantımı uzun bir süre için kesiyorum. İnternet bağlantımın kesilmesi Sinerjik Günlük’ün de yazılarının da bitmesi demek..

10 aydır yazdığım Sinerjik’i de geleceğim için erteliyorum demek oluyor bu. Yazın tekrar sıklıkla yazı yazmaya başlayabilirim.

Haftasonları çok beğendiğim ve sinerjik’de mutlaka olmasını istediğim şeyleri kafelerden yayınlamaya ve internet hayatını takipe devam etmeye çalışacağım.. Tabi haftadaki bir 2-3 saatte ne kadar takip edebilirsem.

Yapacağınız yorumları geç inceleyebilir, göndereceğiniz e-postalara geç cevap verebilirim.

Bu süre içerisinde kendinize dikkat edin. Ben gelene kadar eski yazılarımı arşiv sayfasından inceleyip, yararlı bilgileri keşfetmeye bakın.

ve ben gelene kadar sitedeki reklamlara bol bol klik yapın!

Saygılar..

Yazar hakkında

Furkan Güven Taştan

Erzurum'da doğdu. Ankara Lisesi ve ardından Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde araştırma görevlisi. Daha ayrıntılısı için tıklayınız.

4 Yorum

Yorum göndermek için buraya tıklayın

  • Öncelikle bu çalışma döneminde kolaylıklar diliyorum sana. Umarım dilediğin hedefe ulaşırsın. Olur da üni. eğitimini İstanbul’da gerçekleştirmeye başlarsan bir ziyaretime beklerim şimdiden söyleyeyim :)) Burada ol veya olma farketmez sinerjik yazar biz okuruz merak etme, ister 2 haftada bir ister 4 haftada bir. değişen bir şey olmaz :))

  • Böyle kaliteli Türk blog yazarlarından böylesine güzel şeyler duymak çok güzel, teşekkür ediyorum ikinize de. 🙂