İnternet & Bilgisayar

2009 Blog Ödülleri "Bu ikincisi"

Geçen sene başlatılan blog ödülleri bu sene katılımın daha fazla olduğu ve kıyasıya rekabetin yaşandığı şu günlerde devam ediyor. İkinci senesinde baya ilerleme katetmiş. En basitinden bu seneki sponsorlardan bile bunu görebiliyorsunuz. Her kategoriyle alakalı sponsorlar var.

İş, TBY tebaasının iştahını açacak biçimde organize ediliyor. Kategori birincilerine çift kişilik tatil imkanı bu iştah açıcılardan birisi. Daha neler var neler?

Aynı konularda şimdiye kadar birbirine link veren bloglar, birbirleriyle yarışıyor değil mi? Küçük bir seçim havasında aslında. Ama kimse birbiriyle itişip kalkışmıyor, hoşgörü hakim.

Bu blog ödülleri aynı zamanda medyaya TBY’yi tanıtan bir araç işlevini de görüyor. İşin içinde olduğum günden itibaren birçok kere bloglarla ilgili haberleri gazetelerde okudum. Yavaş yavaş internetin karmaşık yapısına son veren bloglar gazetelere ve televizyonlara giriyor. Bir TBY toplantısında dediğim gibi, bir gün Blogcularımızın medya üzerinde ciddi tesiri olacak.

blog-odulleri-2009

Sinerjik Günlük’ün sahibi ve yazarı olarak birincisi organize edildiği sıralar imrenerek baktığım yarışmaya, şimdi teknoloji kategorisinde katılıyorum. Bulunduğum kategoride blogun ustalarını ve okuyucu kitlelelerinin çok büyük olduğunu görüyorum. Ancak ben de varım, kimle varım? Okuyucumla varım, sizinle varım.

Blogumun sağına soluna BÖ2009’da Sinerjik’i destekleyin şeklinde bannerlar koymayacağım. Okuyucu da bıkıyor bir yerden sonra biliyorum. Sadece buradan bir kere destek istiyorum. 🙂

Yazar hakkında

Furkan Güven Taştan

Erzurum'da doğdu. Ankara Lisesi ve ardından Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde araştırma görevlisi. Daha ayrıntılısı için tıklayınız.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın