İnternet & Bilgisayar

Maksat Reklam Olsun

Geçtiğimiz günlerde Sinerjik Blog’un reklamını yapmak üzere onlarca minik sticker bastırdım. Metro vagonlarına, otobüslere, internet kafelere ve ATM’lere elimden geldikçe ve yakalanmadıkça yapıştırıyorum. Şu ana kadar yapıştırdıklarımı bir daha göremedim; ama olsun, en azından üç-beş kişi görmüştür. Belki de bu yazıyı okuyan metroda görmüştür reklamı… 🙂 Ayrıca bu stickerlarla klavyemde, monitörümde, çalışma masamda çeşitli enstantaneler yakaladım; umarım bu minik reklam hareketininin fotoğraflarından hoşnut olursunuz.

Bazı öğünlerimi klavye başında yediğim için; klavyem pek temiz değil. Bir ara bütün tuşlarını çıkarıp sabunlu suda temizlemiştim; ama yine kirlenmiş. Mazur görün manzarayı artık 🙂Ayrıca; geçtiğimiz hafta kişisel sitemi sinerjik.org/furkan-guven-tastan adresinde yayınladım. Flash olduğu için güncellemesi zor; ama tasarımı ve kullanımının çok zevkli olduğunu söyleyen arkadaşlarım var. Kapsamlı bir güncelleme gerekene kadar yayında olacak.

Furkan Güven Taştan

Belki ileride fgt.com.tr’yi alarak daha güncel ve tanıtıcı bir site yaparım…

Yazar hakkında

Furkan Güven Taştan

Erzurum'da doğdu. Ankara Lisesi ve ardından Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde araştırma görevlisi. Daha ayrıntılısı için tıklayınız.

11 Yorum

Yorum göndermek için buraya tıklayın