Kategoriler
İnternet & Bilgisayar

PDF Dosyasını Word Dosyasına Dönüştürmek

Yazılabilir Döküman Formatı anlamına gelen PDF, en başta basın-yayın olmak üzere birçok sektörde bir numaralı döküman formatı haline geliyor. PDF formatının amacı aslında düzeltme yapılmasını önlemek suretiyle bir anlamda döküman içerisindeki veri kaybını önlemektir. Fakat; her zamanki gibi sınır tanımayan yazılımlar mevcut; tıpkı AnyBizSoft PDF To Word Converter gibi. Bu yazılım hem ücretsiz; hem de kaliteli denecek cinsten. Teziniz için PDF dosyasından bir bölümü düzelterek almanız gerekiyor; AnyBizSoft PDF to Word Converter programı bu ihtiyacınızı fazlasıyla profesyonel bir şekilde karşılayabilir.

İster, teziniz için kullanırsınız; ister kurumunuza gelen resmi PDF dökümanları için.

Bu program ücretsiz şekilde kullanıma sunulmuş. Yalnızca mecburi olarak kurulum dosyasını indirirken e-posta adresinizi firmaya bildirerek, size gelen Keycode’u programın çalışması için yazmanız gerekmekte. Bu keycode işleminizi yapmadığınız takdirde en fazla 3 sayfa çevirme işlemi yapabileceğinizi unutmayın.

Kolay kullanımı, çekici tasarımı ve ücretsiz oluşu, bu programı kategorisinde en iyisi haline getireceğe benziyor.

Ayrıca daha önce yazdığım 80 Ücretsiz PDF Aracı başlıklı yazıda da PDF dosyalarını nasıl Word’e çevirileceğinden ve Word dosyalarını PDF olarak nasıl kaydedileceğinden bahsetmiştim.

Furkan Güven Taştan

Erzurum'da doğdu. Ankara Lisesi ve ardından Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde araştırma görevlisi. Daha ayrıntılısı için tıklayınız.

“PDF Dosyasını Word Dosyasına Dönüştürmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir