İnternet & Bilgisayar

PDF, Word, HTML Dosyalarını Tercüme Etmek

Google Translate’e Türkçe dil desteği eklendiğinde ne kadar sevinmiştik. Yine sevinebileceğimiz bir hadise meydana geldi. Artık Google Translate PDF, Word, Html, powerpoint dosyaları ve metin belgelerini de istenilen dillere tercüme edebiliyor. Daha önce bahsedildiği üzere çevirinin doğruluk oranı tartışılır. Sayfalarda öneriler arttıkça ve bu öneriler dikkate alındıkça çeviriler daha da kalitelileşecektir.

Translate hizmetini çevrimdışı dosyalara da uygulaması nedeniyle Google’ı tebrik ediyorum ve sizi Google Translate sayfasına yönlendiriyorum.

Yazar hakkında

Furkan Güven Taştan

Erzurum'da doğdu. Ankara Lisesi ve ardından Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde araştırma görevlisi. Daha ayrıntılısı için tıklayınız.

2 Yorum

Yorum göndermek için buraya tıklayın

  • o düzenlenebilir Word daha kolay düzenleme PDF dönüştürmek için küçük bir programdır. Dönüştürücü çıkış Word ile tam bir dönüşüm PDF, düzen, görüntü konumlandırma, metin font, grafikler de dahil olmak üzere tüm özgün özellikleri bozulmadan muhafaza sahip, köprüler, vb
    Şifrelenmiş PDF dosyalarını Word de dönüştürülebilir.