Genel İnternet & Bilgisayar

WordPress Çılgın Adsense Eklentisi

Gerçekten de çılgın bir adsense eklentisini tanıtacağım şimdi. Şöyle ki, ilgili eklenti, blog sayfalarının bilimum yerlerinde reklam gösterimi yapabiliyor. Reklamın boyutunu ayarlıyorsunuz, Google adsense yayıncı kodunuzu ve kanal numaranızı giriyorsunuz ve sonrasında kod işleriyle uğraşmadan bütün reklam ayarlarını (reklam renkleri) eklentinin sayfasından yaparak reklamları anında göstermeye başlayabiliyorsunuz. Hatta internetten para kazanma hırsınızın sınırlarını aşmak suretiyle bir sayfada 3 tane rasgele reklam gösterimi bile yapabiliyorsunuz.

DOWNLOAD Eklenti

Merak edilen şey, bu eklentinin adının ne olduğu. Eklentinin adı: Adsense Injection. Bildiğiniz gibi wp-content/plugins dizinine dosyaları atıp eklentiyi aktifleştiriyoruz.  Ayrıca eklenti aynı zamanda Yahoo Publish Network için de kullanılabilir.

adsense-injection

Şunu söylemeliyim ki bu eklentiyi kuran siteler eğer bu işlerden anlayan bir kitleye hitap ediyorsa eklenti pek işe yaramaz; ancak hitap ettiği kitle giriş seviyesindeki internet kullanıcılarıysa çok iyi para kazandırabilir.

Yazar hakkında

Furkan Güven Taştan

Erzurum'da doğdu. Ankara Lisesi ve ardından Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde araştırma görevlisi. Daha ayrıntılısı için tıklayınız.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın