İnternet & Bilgisayar

Web’den Seçme Bağlantılar #6

Uzun süredir web’den seçme bağlantılar başlığı adı altında işinize yarayacak bağlantılar paylaşmadığımı ve bağlantı listemde onlarca başlığın listelendiğini fark ettim. Özellikle bilişimle ilgilenenler için yararlı olabilecek ondan fazla bağlantıyı paylaştım. Bir daha ki seçme bağlantılara görüşmek üzere…

Web Tasarım

Ramazan-ı Şerif:

İnternet & Web Uygulamaları

  • Friendfeed uygulamaları: Friendfeed kullanıcılarının işini kolaylaştıracak API’lerle desteklenmiş şahane uygulamalar serisi.
  • Tuik 2009 – Bilişim Verileri: TUİK 2009 yılına ait internet kullanım oranlarını yayınlamış.
  • WebResourceDepots’un sahibi Umut Muhaddisoğlu ile Röportaj: Hakan Nural’ın hazırladığı, tüm blogcuların ve blog severlerin okuması gereken mükemmel bir röportaj.
  • Mavi Bülten Sayı 5: Blog dünyasının tanınan isimlerinden Ahmet Burak Bal’ın yayın yönetmenliğini yaptığı Mavi Bülten dergisinin 5. sayısı yayınlandı.
  • Alırken Bak: Bir ürün alırken size alacağınız ürünler hakkında ipuçları veren, alacağınız ürünün kaliteli olmasını sağlayan bir site.

Bilgisayar

WordPress

Yazar hakkında

Furkan Güven Taştan

Erzurum'da doğdu. Ankara Lisesi ve ardından Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde araştırma görevlisi. Daha ayrıntılısı için tıklayınız.

9 Yorum

Yorum göndermek için buraya tıklayın