İnternet & Bilgisayar

FFSummary: Friendfeed Bildirileri E-Postanızda!

Türkiye’nin genç programlama ustalarından ve eski blog yazarlarından Ahmet Alp Balkan, geçtiğimiz günlerde yeni bir internet yazılımı geliştirdi: FFSummary. Bu hizmet popüler sosyal medya ağı Friendfeed kullanıcıların hesabına düşen popüler girdikleri günlü, haftalık veya aylık aralıklara kullanıcının e-postasına gönderiyor. Mesela tatile çıktınız, ama yine de Friendfeed hesabınızdaki girdileri bir gözden geçirmek istiyorsunuz, FFSummary, bu konuda size yardımcı olabilir. Öncelikle bunu bir Türk yazılımcısının yapması gurur verici, memlekette de artık yazılımcıların geliştiğini, şahane uygulamalar yaptığını görmek güzel.

  • Uygulamaya Friendfeed API uygulamasıyla giriş yaptıktan sonra FF girdilerinin hangi e-postaya gideceğini belirliyorsunuz.
  • Daha sonra yeni bir bildirim oluşturmak için Create New Notification‘a basıyoruz.
  • Hangi aralıklara e-posta’ya gönderileceğini ve kaç girdi gönderileceğini seçip yeni bildiriminizi oluşturuyorsunuz. Artık popüler ff bildirileri e-postanızda!

Yazar hakkında

Furkan Güven Taştan

Erzurum'da doğdu. Ankara Lisesi ve ardından Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde araştırma görevlisi. Daha ayrıntılısı için tıklayınız.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın