İnternet & Bilgisayar

Volery Pc Setup: Format Sonrası Temel Programlar

Twitter’da bir arkadaşın twitlediği bir siteyi buradan paylaşmak istedim, site: Volery Easy Pc Setup and Multiple App Installer. Bilgisayarınızı formatlarken, temel programların install dosyalarını yedeklerinizde bulundurmuyorsunuz, ya da bilgisayarı tamamıyla temizlemek istediğinizden her şeyi sildiniz. Format sonrasında bilgisayarınız bomboşken bu site giriyor işte devreye. Bu sitede listelenen ücretsiz programları seçip indirebiliyorsunuz. Program listesinde sadece temel programlar yer alıyor; orta seviyedeki bir bilgisayar kullanıcısı için ideal. getvolery.com

Dipnot: Yaklaşık bir aydır yazmıyorum, yazamıyorum. Çünkü daha önceki yazılarımda çok kez belirttiğim üzere, bu sene büyük sınava hazırlanıyorum. Teknolojiden ve teknolojik gelişmelerden uzak olunca yazacak bir şey de olmuyor zaten; ancak cep telefonuyla çok beğendiğim blogları takip edebiliyorum, okuduklarım da sadece zihnimde kalıyor, paylaşma gereği hissetmiyorum. Böyle arada bunu mutlaka paylaşmalıyım dediğim şeyler çıkıyor, onları yazıyorum. Buna bir örnekte Blog Action Day’09. Bu faaliyete bu sene Sinerjik Günlük’te katılacak; umarım Türk Blog Dünyası’ndan kreatif fikirler çıkar bu konuya dair.

Yazar hakkında

Furkan Güven Taştan

Erzurum'da doğdu. Ankara Lisesi ve ardından Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde araştırma görevlisi. Daha ayrıntılısı için tıklayınız.

1 Yorum

Yorum göndermek için buraya tıklayın

  • işleyiş tarzını yazmamışsınız… listeden programları seçiyorsunuz, küçük bir program iniyor bilgisayarınıza onu çalıştırdığınızda seçtiğiniz programlar internetten çekiliyor ve bilgisayarınıza kuruluyor, işin kötü tarafı zaten yüklü bir program varsa onu es geçmiyor..