İnternet & Bilgisayar

Web’den Seçme Bağlantılar #7

Son birkaç aydır Türk Blog dünyasında bir durgunluk gözlüyorum. Her sene bu aylarda böyle oluyor sanırım,mevsimin getirisiyle. Yazmak, paylaşmak, üretmek istemiyor bu mevsimde insan, doğrusu. Şu da iyi tarafı ki, artık blogcular sırf içerik üretmek için içinden gelmeyerek yazmıyorlar, iyi ki yazmıyorlar. Çünkü bu durumda, istemeyerek yazdıklarında ortaya samimiyetsiz ve gereksiz cümlelerle dolmuş yazılar çıkıyor. Lafı uzatmadan bu durgunluk aylarında kaliteli şeyler üretmeye devam eden bloglardan bağlantılar paylaşalım. Aynı zamanda bu paylaşım,bir bayram derlemesi olsun. Bayramınız mübarek olsun.

İnternet & Web

Web Geliştirme

Tasarım ve Fotoğraf

Sinerjik Günlük’ün iki yaşına basmasına az kaldı. Sınav sürecinde olmam nedeniyle ilgilenemiyorum sitemle. Ancak telefonumdan yorumlarınızı onaylayabiliyor, eklentileri güncelliyebiliyorum.

Böyle bayramlarda seyranlarda derlemeler yapıyorum ancak. Teknolojiden uzak kalmam dolayısıyla daha çok şahsi blogum efurkan.blogspot.com üzerinden yayın yapıyorum. İki aşamalı sınav sistemini tamamıyla atlattıktan sonra yepyeni paylaşım fikirleriyle ve tasarımsal değişikliklerle tekrar burada sık sık yazacağım. Bizi izlemeye devam edin.

Yazar hakkında

Furkan Güven Taştan

Erzurum'da doğdu. Ankara Lisesi ve ardından Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde araştırma görevlisi. Daha ayrıntılısı için tıklayınız.

4 Yorum

Yorum göndermek için buraya tıklayın