İnternet & Bilgisayar

Sinerjik Günlük 2 Yaşında

10 Nisan 2008‘de WordPress merakıyla başlayan macera; 10 Nisan 2010‘da yazamasam da ziyaretlerini eksik etmeyen misafirlerle devam ediyor. YGS nedeniyle internet dünyasından bihaber oluşum az daha Sinerjik‘in ikinci yaşına girişini unutturuyordu. Hatta bu sınav yüzünden, sitenin birinci yaşını dahi evimde internet olmadan, internet kafeler aracılığıyla size duyurdum. Neyse ki artık bu sürecin bitmesine çok az kaldı. (yaklaşık 3 ay) Sonrasında tasasız, dertsiz geri dönüyorum. Bu dönüş kapsamında, kişisel blogumu tamamen kapatmayı ve bütün paylaşımlarımı buraya taşımayı düşünüyorum. Yani, Sinerjik.org, şahsi bloga dönüşerek bendenizin, Furkan Güven Taştan’ın fikir yuvası haline gelecek.

Son bir yıldır çok az paylaşımda bulunmama rağmen, siteye rağbetin sürmesi beni şaşırtıyor. Arama motorlarına sağlam yerleşmişim anlaşılan. Arama motoru kaynaklı olsa da, onlar şimdi beni okumuyor olsa da, Google sayfalarında Sinerjik Günlük’e tıkladıkları için onlara teşekkür ediyorum. Onlardan daha değerli olan, daimi ziyaretçilerime teşekkürlerim sonsuz elbette.

Bu yıl bana sponsor olan Yabancı Hosting firmasına kaliteli hizmetlerinden ötürü çok teşekkkür ederim. Siteyle hiç ilgilenememe rağmen hiçbir problem yaşamadım şimdiye dek. Kendileriyle seneye de anlaşmak isterim. Ola ki anlaşamazsam Temmuz’da yeni sponsor aramaya başlayacağım, şimdiden haber vermekte fayda var.

Sönük bir yıl ikinci yaş kutlaması oldu; ama şu an için yapabileceğim pek de bir şey yok. Umuyorum Haziran sonu, temmuz başı daha dinamik paylaşımlarla sizlerle olurum.

Yazar hakkında

Furkan Güven Taştan

Erzurum'da doğdu. Ankara Lisesi ve ardından Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde araştırma görevlisi. Daha ayrıntılısı için tıklayınız.

4 Yorum

Yorum göndermek için buraya tıklayın