İnternet & Bilgisayar Yurtsuz John

Sınav Süreci Bitti

Bir buçuk yıldır hazırlandığım, didindiğim, uğraştığım sınavlar bugün itibariyle tamamen sona erdi. Pek alışkın değilim aslında, bu kadar uzun süre uğraşlarımdan uzak kalmaya. Ama gelecek telaşı bu tip vazgeçişlere sebep olabiliyor. Bir buçuk yıl önce ciddi şekilde çalışmamı planlarken bugünü tam da böyle hayal ediyordum. Olayların düşlediğim gibi gerçekleşmesi güzel.

YGS’den 438 almıştım; Türkiye derecem 11 bin civarındaydı. Önümde sayısal öğrencilerinin olacağı düşünülürse bir devlet hukukuna yerleşeceğim gibi görünüyor. Yine de gözüm yükseklerde tabi, olur olmaz bilmem.

Bu arada dün yatmadan önce iki buçuk saatimi alan YGS-LYS Puan Hesaplayıcısını da paylaşayım. Tabi javascript yazmak kolay değil, Birey’in genel yapısından ve Fem’in javascript çalışma mantığından esinlendim. İşte ekran görüntüsü:

Bu yazdan itibaren Sinerjik.org’da ki paylaşım sayım artarak devam edecek. Evde internet bağlantımın hâlâ olmaması ve tatilden sonra gelecek olması nedeniyle dört beş hafta yine sönük geçecek anlaşılan.

Şimdilik görüşmek üzere.

Etiketler

Yazar hakkında

Furkan Güven Taştan

Erzurum'da doğdu. Ankara Lisesi ve ardından Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde araştırma görevlisi. Daha ayrıntılısı için tıklayınız.

1 Yorum

Yorum göndermek için buraya tıklayın