İnternet & Bilgisayar

En Uygun Kredi, ADSL, Uçak Bileti, Sigorta, GSM

Enuygun.com, size en uygun kredi fırsatlarını ADSL paketlerini, uçak biletlerini, sigortaları ve GSM operatör fiyatlarını da aradığınız kriterlere göre listeleyip tüketicinin hem zamandan hem paradan tasarruf etmesini sağlıyor. Ocak 2009’da hizmete açılan bu site sayesinde bir taraftan tüketiciler kazanırken, diğer yandan rekabet artıyor.

Akla gelen ilk sorulardan birisi, güncelliğin nasıl korunduğu ve bilgilerin güvenilirliği, sitedeki sık sorulan sorular sayfasında, bilgilerin, ilgili firmaların resmi web sitelerinden alındığı ve teknolojik bir takiple bu bilgilerin oluşturulduğu yazılmış. Bunun yanı sıra aksaklıkların da ihtimal dahilinde olacağı belirtiliyor.

Sitede şimdilik olmayan ve kullanıcıların değerlendirmeleriyle oluşabilecek olan Fiyat / Performans göstergelerinin de fiyat kısmına eklenmesi ve bunun türevlerinin de siteye eklenmesi, kullanıcılarını seçimini daha iyiye yöneltecektir.

Yazar hakkında

Furkan Güven Taştan

Erzurum'da doğdu. Ankara Lisesi ve ardından Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde araştırma görevlisi. Daha ayrıntılısı için tıklayınız.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın