Defter İnternet & Bilgisayar

3. Yılı Kutlamayı Unuttuk

10 Nisan 2011 itibariyle 3. yaşını tamamlayıp 4. yaşına giren Sinerjik’te zamanında bir kutlama yazısı yazılamadı. O sıra sponsorluğu yapan hosting firması keyfe keder bir şekilde hesabımı kapatmıştı, yeniden açılması talep gönderdim, açtılar. Neden kapattılar, niye kapattılar ben de anlamadım. Tüm bunlara rağmen, unutturulan Sinerjik.org’un 3. yaşı kutlu olsun.

Hukuk fakültesine girince mi oldu bilmiyorum, eski ‘blogger heyecanı‘ tamamıyla kaybolmuş durumda. Zaten artık eskisi kadar web tasarım, fotoğraf ve bilişime dair blogları takip edemiyorum. Ne bok varsa ben de anlamadım, Hukukla.Net ve türevleri peşinde sürüklenmekteyim. Ama öyle demeyeyim şimdi, son yazdığım şeyler sosyal ağlarda, hiç paylaşılmadığı kadar paylaşılıyor. Bu da sevindirici tabi bir yandan.

3 yılda neler yaptık bir bakalım:

  • 342 yazı yazdım. (yazı arşivi)
  • Bu yazılara 1036 yorum aldım.
  • İçerik bir milyona yaklaşan gösterim sayısıyla, onurlandırıldı.

Sözün özüne gelecek olursak, Sinerjik.org başta internet ve bilgisayar olmak üzere 3 yıllık tecrübelerimi barındırmakta. Tecrübelerin mahiyeti değişecek olsa da her zaman ulaşabileceğim dökümanlar halinde olacağından, sonraki otuz yılda da sinerjik.org üzerinden paylaşılmaya devam edecek.

Yazar hakkında

Furkan Güven Taştan

Erzurum'da doğdu. Ankara Lisesi ve ardından Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde araştırma görevlisi. Daha ayrıntılısı için tıklayınız.

3 Yorum

Yorum göndermek için buraya tıklayın