İnternet & Bilgisayar

Sinerjik.org 5 yaşında!

Lise üçüncü sınıftayken, blogun henüz bir buçuk yıllık bir geçmişi varken; bir ara kendimi bu bloga öyle kaptırmışım ki, şu an bir internet sitesi için asla yapmayacağım belki de yapamayacağım şeyleri tek tek planlayarak yapmışım. Amatör bir reklam faaliyeti içine girerek önce Sinerjik.org stickerları bastırmış, bunların bir kısmını Ankara’nın en işlek internet kafelerinin duvarlarına, otobüs hatlarına ve Ankaray vagonlarına yapıştırmış; sonrasında elimde kalanlarla amatör şekilde reklam fotoğrafçılığına girişmişim.

Sinerjik Blog Reklam Çalışmaları - Temmuz 2009

Tanıyanlar bilirler, herhangi formatta (basılı, sanal) yayın çıkartmaktan müthiş keyif alan birisiyim. Basılı yayınlar için, matbaadan alınan ilk kopyayı elime alışım; çocuğumu elime alışım gibidir çoğu kez. İnternet siteleri için tasarım ve kodlama aşamasından sonraki ekrana o ilk bakış, şevk doludur. Sinerjik.org ilk ciddi sanal yayın deneyimimdir, bu anlamda.

İşte böyle değerlidir benim için bu blog.

Bende bıraktığı güzel anılar vesilesiyle, Sinerjik Blog’un 5. yaşını okuyucularına hatırlatıyor ve takip edenler için kadim bir blog olduğunun altını çizmek istiyorum.

Takipte kalın, belki bu garip bir gün kalkar yine internet ve teknolojiyle ilgili incelemeler yazar…

 

Yazar hakkında

Furkan Güven Taştan

Erzurum'da doğdu. Ankara Lisesi ve ardından Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde araştırma görevlisi. Daha ayrıntılısı için tıklayınız.

4 Yorum

Yorum göndermek için buraya tıklayın