Kategoriler
Android

Akıllı telefonlar olmasaydı (yergi)

Telefonumla ne kadar zaman geçiriyorum diye merak ederek App Timer Mini (android) adlı bir uygulama keşfettim. Bu uygulamayla birlikte bir gün içerisinde hangi uygulamalarda ne kadar zaman harcadığımı fark ettim ve irkildim.

Kategoriler
Genel

Akıllı Telefonlar Olmasaydı (video)

Akıllı telefonlar olmasaydı yazı serisini, övgü ve yergi başlıklarıyla yayınlanmak üzere iki yazı olarak planlamıştım. Tesadüfi bir arama neticesinde akıllı telefonlar olmasaydı ismiyle yayınlanan bu videoya denk geldim. O videoyu da dijital defterime kaydetmeden edemedim. İzleyelim: _ Serinin diğer yazıları Akıllı telefonlar olmasaydı – ÖVGÜ Akıllı telefonlar olmasaydı – YERGİ (henüz yazılmadı.)

Kategoriler
Android Genel İnternet & Bilgisayar

Akıllı telefonlar olmasaydı (övgü)

Akıllı telefonum olmasaydı. Bakın, hayat benim için ne kadar zor olacaktı. Allah, akıllı telefonuma zeval vermesin.

Kategoriler
Yurtsuz John

Dokunmatik Yalnızlık

Bildirim mi var yine, ışığı niye yanıyor bunun? Telefonu elime alıyorum. Modeli çizip ekran kilidini açıyorum. Hayır, bir bildirim yok; tahminim yine odanın ışığı telefona yansıdı ve ben de bu yansımayı bildirim ışığı zannettim. Gün içerisinde 21. kez yapmış olabilirim bunu. Hazır telefonu elime almışken anasayfada kısayol olarak ekli duran Twitter ikonuna dokunuyorum. Yeni yazılan […]